29 Haziran 2012 Cuma

İstiyorum!

Bir sürü cümlem var söyleyemediğim, bir sürü kelime öbeği. Bir sürü tonlama, bir sürü mimikle birlikte. Söyleyemiyorum. İçimden mi gelmiyor? Yoksa o sesleri susturmayı mı deniyorum? Bilmiyorum.

Bi yerlerde hala seni isteyen bir parçam var. Bir yerlerde hala "bana dokun, beni kollarına al, sustur" diyen bir parçam var. Seni görünce bunların hiç birini yapmıyor olmamın da elbet bir sebebi var. Bilmesem de, anlamasam da...

Dünyayı durdur demiyorum sana. Azıcık kendin ol diyorum. Tüm dünya üzerine gelirmiş gibi yürümekten benim yanımda vazgeç. Belki de kendinden bu kadar emin olma istiyorum. Kendin ol istiyorum.

Uyurken görmek istiyorum seni, elimi yüzünde gezdirirken belki de aklıma gelenleri kelimelere dökmek istiyorum. Her çizgini ezberlemek istiyorum. Her dokunuşuma bi gülümsemeyle cevap ver istiyorum. Seni sen olduğun için yanımda tutmak istiyorum.Her an her dakika bana birşeyler söyle derdinde değilim ki. Senin için birşeyler yapayım istiyorum. Hayatında belki de hiç olmamış şeyleri, ben yapayım mesela. Beni yakınında tut istiyorum. Gözlerimi kapatayım ve sonsuz bi huzurla uykuya dalayım istiyorum. "Benimle uyursun" demiştin ya, seninle uyuyup belki de sadece seninle uyanmak istiyorum. Nihayetinde elimi tuttuğunda dünyanın en mutlu insanı olmayı da istiyorum. Tek bi farkla, ben senin dünyanı istemiyorum.

Ne bi yalıda yaşayayım, ne kapımda şoförüm beklesin, ne benim yemeklerimi hizmetçim yapsın. Yok böyle hayalim. Yemekleri ben yaparım, araba kullanmak gerekiyorsa taksiler var, yalı yerine bi apartman dairesi neyime yetmez?

Soyadını değil de sadece ismini istiyorsam, sadece bana dokunan, beni öptüğünde kendinden geçen o adamı istiyorsam ben mi hatalıyım?


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder